טל': 03-9690954
פקס: 03-9507544     
     
 

צוות המרפאה

 
     
     
 
צוות רופאי השיניים מורכב מרופאים בעלי ותק מקצועי ונסיון עשיר ברפואת שיניים צוות המרפאה כולל את:
 
     
 
ד"ר אורי ארני ד"ר אורי ארני  
בוגר אוניברסיטת ת"א מ- 1980 בעל נסיון עשיר ומוכח בביצוע ושיקום על גבי שתלים של למעלה מ-20 שנה. חבר בעמותה הישראלית להשתלות שיניים IAOI ובעל דרגת דיפלומט מטעם הקונגרס הבינלאומי להשתלות דנטליות (ICOI). 

ד"ר ארני הינו בעל פטנטים רשומים בנושא פיתוח שתלים וכן טכניקת קידוח מתקדמת לצרכי השתלה.
 
ד"ר ארני הינו המקים והמייסד של חברת ARDS שתלים. משתיל מבוקש וידוע ברחבי העולם ומרצה מבוקש המעביר קורסים בארץ ובחו"ל. 
 
 
ד"ר איתי שקולניק ד"ר איתי שקולניק  
מומחה לרפואת הפה, בוגר אוניברסיטת מימונידס ארגנטינה משנת 1998. אחראי על נושא טיפולי שורש וכן שיקום ע"ג שתלים. ד"ר שקולניק עובד גם במחלקת רפואת הפה בבית חולים הדסה ומטפל במתרפאים בעלי צרכים מיוחדים וחרדה דנטלית. 
 
בעל רשיון מטעם משרד הבריאות לצורך ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה או סדציה. ד"ר שקולניק אחראי על אסתטיקה דנטלית, שיקומים אסתטיים והלבנת שיניים.
 
 
ד"ר גיא לוי ד"ר גיא לוי  
 
מומחה חניכיים, הינו בוגר של הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב ומשמש כרופא חניכיים במחלקה לפריודונטיה (מחלות וניתוחי חניכיים) של המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

שימש כרופא שיניים במחלקה לשיקום הפה של אוניברסיטת תל אביב. חבר באיגוד הישראלי והפדרציה האירופאית לפריודונטיה (רפואת חניכיים)  ובאיגוד העולמי למחקר  דנטלי - IADR. מרבה להשתתף בקורסים ובהשתלמויות ומתעדכן באופן שוטף בנושאים חדשניים, מוכר  על ידי  הסתדרות רופאי השיניים כ-"רופא שיניים מעודכן".

ד"ר גיא לוי הינו אחראי במרפאה לנושא הטיפול הכירורגי והשמרני בבעיות חניכיים וכן אחראי על נושא השתלות תוך כדי שמירה על אסתטיקת החניכיים.
 
 
 
     

 
מרפאת ד"ר ארני   |    טלפון 03-9690-954   |   רחוב השקמה 4 ראשון לציון
 

קידום אורגני | קידום אתרים